Bělidlo SAVO PEREX 1l

TiskEmail
Parfémovaný přípravek pro předpírání a bělení bílého a stálobarevného prádla.
Prodejní cena se slevou
Prodejní cena62,0 Kč
Prodejní cena bez DPH51,2 Kč
Hodnota DPH10,8 Kč
Cena / COM_VIRTUEMART_UNIT_SYMBOL_KS:
NAOBJEDNÁNÍ
04187a
Popis

Parfémovaný přípravek pro předpírání a bělení bílého a stálobarevného prádla v automatických pračkách, ale i pro ruční bělení. Účinně odstraní skvrny již ve fázi předpírky. Je mimořádně účinný při bělení polyesterových a bavlněných záclon.

Použití

Předpírání a bělení v automatických pračkách: Nastavte program s předpírkou. Do bubnu nalijte roztok 1 l vody a 75−100 ml přípravku SAVO Perex. Do praček se zásobníkem na bělicí prostředek nalijte dávku přímo do zásobníku. Vložte prádlo do pračky, nadávkujte prací prostředek a spusťte program.

Ruční namáčení a bělení: Na 40 l vody dávkujte 400 ml přípravku SAVO Perex. Prádlo namočte na 1−2 hodiny a po důkladném vymáchání doperte ručně nebo v pračce.

Výroba vlastních originálních oděvů „batikováním“: Použijte roztok 1 dílu SAVO Perex a 4 dílů vody. Motiv na tmavší bavlněné tričko vytvořte buď vyvázáním provázkem a ponořením do roztoku, nebo aplikujte motiv vystřižený ze samolepicí tapety a roztok jemně rozprašujte (tričko podložte novinami, tapetu před sundáním otřete).

Test stálobarevnosti: Nejste-li si jisti stálobarevností prádla, udělejte si test. Zřeďte SAVO Perex v poměru 1:4 vodou. Kápněte roztok na méně viditelné místo. Pokud se materiál do jedné minuty neodbarví, je stálobarevný a můžete SAVO Perex bez obav použít.

Pozor: SAVO Perex nepoužívejte na vlnu, hedvábí, polyamidová vlákna a takto označené tkaniny:

Dostupné druhy: Svěží vůně a Květinová vůně, Vyskladňujeme dle skladové zásoby.

Jednotek v balení: 6 ks

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.